صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


  چاپ        ارسال به دوست

بیش از 97 درصد مشترکان گاز خراسان رضوی قبض پیامکی دریافت می کنند

سرپرست شرکت گاز خراسان رضوی گفت: 7/97 درصد مشترکان گاز این استان صورتحساب گازبهای خود را به صورت پیامکی دریافت می کنند و خراسان رضوی در بین استانهای بزرگ، رتبه نخست جمع آوری و ثبت شماره همراه را دارد.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان رضوی، حسن افتخاری با اعلام این مطلب افزود: مشترکان گلبهار، ششتمد، باخرز و جغتایی به صورت 100 درصد و شهرستان سبزوار نیز با 99 درصد در رتبه دوم این طرح قرار دارد.
وی با بیان اینکه جمع آوری شماره‎های همراه مشترکان ادامه دارد گفت: مشترکان محترم می توانند برای ثبت تلفن همراه خود با مراجعه به سایت شرکت گاز خراسان رضوی، تماس با تلفن های گویای 1894 و 37074 یا ارسال کد دستوری(*تلفن ثابت) به سامانه 100037074 نسبت به تکمیل اطلاعات خود اقدام کنند.
افتخاری گفت: شرکت گاز خراسان رضوی با ۲ میلیون و 347 هزار و 725 مشترک شهری و روستایی بعد از تهران بیشترین آمار مشترکان را در اختیار دارد. این شرکت به یک میلیون و 854هزار و 188مشترک شهری و 493هزار و 537 مشترک روستایی خدمت رسانی می‌کند.
وی اظهار داشت: هدف از اجرای طرح حذف قبوض کاغذی گاز، تکریم مشتری، بهره‌مندی از فناوری‌های نو، حفظ محیط زیست و صرفه جویی در هزینه‌ها است و مشارکت مردم در اجرای موفق این طرح صرفه جویی قابل ملاحظه‌ در هزینه‌های کشور را در پی دارد.


٠٩:٢٢ - 1398/12/13    /    شماره : ٨٩١٣    /    تعداد نمایش : ١٩٥خروج
تصاویر منتخب